Pokój
Spółdzielnia Pracy w Łodzi. W chwili obecnej jeden z czołowych polskich producentów branży elektrotechnicznej w zakresie aparatury niskiego napięcia. Nasza współpraca ze Spółdzielnią, trwająca nieprzerwanie od początku naszej działalności, obejmuje grupę łączników krańcowych oraz wyposażenie trakcji zasilającej.
EMA ELFA
Fabryka Aparatury Elektrycznej Sp. z o.o. w Ostrzeszowie od roku 1954 kontynuuje z powodzeniem produkcję różnorakiej aparatury elektrycznej. Najważniejszą dla nas grupę wyrobów FAE „ELFA” stanowią aparaty będące wyposażeniem urządzeń dźwignicowych. Ta część produkcji decyduje o naszej bliskiej współpracy, trwającej od blisko dwudziestu lat.
Bombardier
Przedsiębiorstwo należące do kanadyjskiego koncernu Bombardier. Nasza współpraca z Bombardier Transportation to kontynuacja rozpoczętej w 1995 roku współpracy z ówczesnym dużym producentem aparatury dźwignicowej ELTA Łódź. Na przestrzeni lat zmieniały się stosunki własności. Dziś ELTA jest jednym z zakładów koncernu Bombardier.
Belma
Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne należą do najstarszych zakładów przemysłowych w Regionie Kujawsko-Pomorskim. Początek działalności Zakładów sięga połowy XIX wieku. Podstawowym asortymentem są wyroby dla górnictwa i dla wojska oraz aparatura dźwignicowa. Rozpoczęcie naszej współpracy z BZE „BELMA” w zakresie aparatury dźwignicowej datuje się na połowę lat 90-tych XX wieku.
Radpol
Firma RADPOL jest jednym z najpoważniejszych w Polsce producentów porcelany elektrotechnicznej. To nasz stały dostawca izolacyjnego osprzętu trakcyjnego od lat 90-tych XX wieku.

Dojazd